Александр (boroda_v_nature) wrote,
Александр
boroda_v_nature

Вот такие вот они пироги со Степеном Бандерой!

Андрій ЛЮБКА

У селі Старий Угринів Івано-Франківської області, де народився Степан Бандера, за гроші діаспори й народні пожертви вибудувано великий і досить сучасний музей.

На жаль, сьогодні за ним доглядають абияк – і тому там немає то електрики, то води (під час нашого візиту не було і того, і того).

Мабуть, обласна влада й ммісцеві патріоти з чила депутатів рідко навідуються до святої бандерівської землі, бо дороги до Старого Угринова майже немає.

Вибоїни такі, що на певних відрізках дорожнє покриття стає земляним, а на деяких звужується до ширини велосипедної доріжки. Дорогою женуть корів і гусей, тож подорож стає повільнішою й колоритнішою.

У цьому краєвиді великий, білий і сучасний музей Бандери виглядає на якийсь баварський замок – дивишся на нього, як на перлину серед неприступних гір, і не можеш зрозуміти як його тут побудували, як довозили матеріали і будівельників.

http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=18369

Перевода не ждите. И так всё понятно.  Редко наведываются до святой бандеровской земли. Понятно??????
Tags: ОколополитиЦЦкое, УжОсы не нашего городка., Украина
Subscribe

 • Со спортом сплошной пердимонокль

  В том, что будут гробить сомнений то не было. Разведение в своих чиновниках Родченковых добром не кончилось не только в спорте. Перекупать за грош…

 • ЖуЖушное

  Удалил тут из друзей одного историка. Со мной это очень редко. Мало ли в ЖуЖу Донов Педров, несущих ахинею в массы, но всё чаще такие блокируют…

 • Мастерство не пропьёшь!!!! :))))

  Пошел это я на днях в магаз, вернулся с полным рюкзаком - а дверь то и тютю, не открывается. сейфовый замочек заклинило. И то, самому механизму почти…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments